HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Ocena kasyna Wazamba

Sekcja Opłaty jest ledwo widoczna dla zarejestrowanych użytkowników, a możliwości wyboru zależą od kraju logowania, więc po założeniu konta będziesz mieć w zasadzie najdokładniejszy zapis strategii. Możesz dokonać wpłaty za pośrednictwem Visa, Mastercard, Ecopayz, Neteller, Skrill, Trustly, Klarna MiFinity, Sofort, Interac, CashToCode, eZee Wallet, Paysafecard, PostePay, Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple. O ile to możliwe, wypłaty są przetwarzane przy użyciu tej samej metody opłaty, co przy wpłacie, w każdym innym przypadku będą one dokonywane poprzez zmianę instytucji finansowej lub inną płatność zarejestrowaną na Twoim koncie według uznania kasyna.

Jeśli chodzi o minimalną kwotę wpłat i wypłat, Wazamba dorównuje większości operatorów, ponieważ transakcje przychodzące są ograniczone do 10 euro, a wychodzące do 20 euro, co jest więcej niż uczciwe. Aby dostosować się do zwykłych przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy, możesz postawić swój ostatni depozyt tuż przed wypłatą, a jeśli tego nie zrobisz, kasyno pobierze opłatę, a także zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich Twoje wygrane. Maksymalna kwota wypłaty zależy od poziomu VIP i waha się od 500 do 1500 euro dziennie oraz od 10 000 do 20 000 euro miesięcznie.

Niemniej jednak żądania wypłaty w kasynie są przetwarzane wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00, co może powodować niedogodności i opóźnienia. Należy również pamiętać, że kupujący może mieć na koncie maksymalnie trzy oczekujące wypłaty.

Leave a Reply